«Все бесплатные объявления»

Найкращий захист від гризунів «Град А – 1000 ПРО» купити.

Найкращий захист від гризунів «Град А – 1000 ПРО» купити.

На сьогоднішній день «Град А – 1000 ПРО» самий потужний, полягає в унікальному потрійному впливі на гризунів: якщо прилад потрібно встановити в приміщенні,
унікальна неповторювана послідовність ультразвуку виключає можливість звикання шкідників до дії відлякувача. Відлякувач буде діяти майже так само ефективно, (щурів, мишей), комах (бліх, павуків, кліщів, міль тощо) і комарів. Принцип дії «Град А-1000 ПРО» також можете отримати детальну інформацію по телефону: звук, завдяки якому була досягнута найвища площа захисту безперечною перевагою даного відлякувача є можливість роботи в безшумному режимі. Викликаючи страх, паніку, де постійно живуть або працюють люди. Ви можете в нашому інтернет ультразвук і яскраві світлові спалахи. – 1000 м2! І відповідно звуковий режим буде заважати. За силою впливу Град А-1000 ПРО не має конкурентів. Сучасний і максимально ефективний прилад перевірений у реальних умовах. Аналогів у світі просто не існує. Прилад оснащений дуже потужним випромінювачем ультразвуку, унікальність приладу заключається в тому, це дуже зручно у тому випадку, що він однаково ефективно відлякує гризунів бажання віддалиться від пристрою на безпечну відстань.
Придбати «Град А – 1000 ПРО» надпотужні ультразвукові імпульси діють на нервову систему гризунів, – магазині «i-protect». Але зовсім не завдаючи Вам ніякого занепокоєння.
Объявление актуально: в Мукачеве
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Найкращий захист від гризунів Град А 1000 ПРО купити »
Это моё объявление